Kontakt oss

JAZZKONTORET Kirketorget 2 (1. etg.),
3606 Kongsberg
TELEFON kun under festival. (+47) 32 73 31 66
Legg igjen en beskjed,
så kontakter vi deg!

    KONGSBERG JAZZFESTIVAL.

    Organisasjonsnummer: Stiftelsen Kongsberg Jazzfestival: 970 491 708

    Fakturaadresse: Kirketorget 2, 3606 KONGSBERG, kongsbergjazz@faktura.poweroffice.net

    Besøksadresse: Kirketorget 2, 3606 KONGSBERG

     

    Festivalsjef: Ragnhild Menes ragnhild@kongsbergjazz.no // (+47) 918 87 487

    Prosjektleder: Tord Finstad  tord@kongsbergjazz.no // (+47) 466 21 891

    Markedssjef: Kjersti Wøllo kjersti@kongsbergjazz.no // (+47) 415 18 844

    Produksjonsleder: Ketil Hvindenbråten ketil@kongsbergjazz.no // (+47) 917 88 959

     

    Produsenter: 

    Ståle Liavik Solberg stxle@kongsbergjazz.no // (+47) 984 07 445 
    Linn Margrethe Skoie linn@kongsbergjazz.no // (+47) 952 46 787

    Barnivalen: Erik Fosland erik@kongsbergjazz.no // (+47) 975 84 033

    Programkomité: Jan-Olav Styrvold (leder)/ Ståle Liavik Solberg, Marit Stokkenes, Nils Petter Mørland, Even Thunes Jensen

    Bookinghenvendelser: booking@kongsbergjazz.no  På grunn av stor pågang vil dessverre ikke alle henvendelser få svar.
    Bookinghenvendelser som kun gjelder Jazzboksen eller Festivalgata: se praktisk informasjon eller send mail til t-dalund@online.no

    Styret i Stiftelsen Kongsberg Jazzfestival

    Hans Marius Graasvold (styreleder) hmg@graasvold-stenvaag.no (+47) 400 38 800, Anne Toril Kasin, Åge Hoffart, Sigrid Røyseng, Frithjof Hungnes, Even Thunes Jensen, Anne Katrine Førli, Johanne Nesmann (vara), Luna Lykken Wiik (vara)

    Valgkomité: Per Erik Stokke, Alfhild Skaardal, Joar Bølstad

    Bankinformasjon:

    Konto 7139 05 25162 IBAN: NO 0571 3905 25162 BIC/SWIFT: DNBANOKKXXX Bank: DNB, N-0021, Oslo, NORWAY

     

    JAZZ IS MORE // ARTISTER

    SJEKK UT VÅRE ANDRE ARTISTER

    JAZZ IS MORE // SPONSORER

    VÅRE GODE SAMARBEIDSPARTNERE

    JAZZ IS MORE //

    NYHETSBREV

    Ved å registrere deg godtar du at vi kontakter deg på epost. Eposten din blir kun benyttet ifm. Kongsberg Jazzfestival.