lørdag 06.07.19
Jazzboksen

Jazzboksen: DJ Dust

I år som i fjor blir det klubb i Jazzboksen – kom og dans!

Konsertstart: 23.00 Pris enkeltbillett: Gratis,-

Gratis

DJ Dust aka Jan Tørresen kan med rette kalles en DJ-veteran. Helt siden 80-tallet har han spilt musikk for danseglade mennesker.

Han har i løpet av sin fartstid spilt på de fleste og beste klubbene i Oslo, men mest kjent er han som resident -DJ på den legendariske klubben «Head On», og for sitt radioprogram «Dj Dust» på P3/NRK mellom 1997-2002.  Han holder fremdeles koken med sin energiske og spennede miks av soul, funk og disco, og er stadig å finne bak spakene på Oslos beste klubber.

 

I Jazzboksen er det gratis konserter hele dagen og DJ’s ut i de sene nattetimer hver dag. Sjekk ut resten av klubbprogrammet:

 

[event id=»16895″]

[event id=»16354″]

[event id=»16896″]

 

 
Gjennomføringen av Jazzboksen hadde aldri blitt så bra uten vår flotte bidragsyter og samarbeidspartner – Fontenehuset Kongsberg

Andre artister

Bilde av Grace Jones Foto Andrea Klarin
Kvarten
Lørdag 5. juli / Kl: 18:00

Grace Jones + TBA

Bilde av Sivert Høyem
Kvarten
Fredag 4. juli / Kl: 18:00

Sivert Høyem + TBA

In the Country, Solveig Slettahjell & Knut Reiersrud
Kongsberg kirke
Lørdag 5. juli / Kl: 23:00

In the Country, Solveig Slettahjell & Knut Reiersrud 

Gard Nilssen's Supersonic Orchestra
Kongsberg Musikkteater
Fredag 4. juli / Kl: 21:00

Gard Nilssen’s Supersonic Orchestra 

Bilde av Karin Krog
Kongsberg kirke
Torsdag 3. juli / Kl: 17:00

Karin Krog & The In-Between-Times

Bilde av Dave Douglas Quartet
Energimølla
Lørdag 5. juli / Kl: 19:00

Dave Douglas Quartet