Få billetter igjen!
lørdag 07.07.18

Angelina Jordan

Angelina Jordan er bare 12 år gammel. Til tross for sin unge alder, har hun siden hun vant Norske Talenter 2014 bergtatt publikum over hele verden med sin unike stemmeprakt.

Konsertstart: 17:00 Pris enkeltbillett: 490/350,-

Hun har opptrådt i en rekke internasjonale TV-programmer, deltar jevnlig på store internasjonale eventer og blitt utropt av den britiske avisen Daily Mail til den neste Amy Winehouse. Angelina Jordan er også en sensasjon på YouTube og Facebook med over en milliard visninger.

Angelina har vært opptatt av jazz helt siden hun var svært liten. Hun formidler med en nerve og tilstedeværelse som berører publikum i alle aldre. Til konserten i Kongsberg Musikkteater har hun med seg et band sammensatt for anledningen av noen av Norges fremste jazzmusikere.

For tiden bor Angelina med familien i Los Angeles, men kommer til Kongsberg Jazzfestival for å gjøre en sjelden og etterlengtet opptreden!

Andre artister

Bilde av Nils Petter Molvær
Kongsberg Musikkteater
Lørdag 4. juli / Kl: 21:00

Nils Petter Molvær – KHMER

Gavekort fra Ticketmaster for Kongsberg Jazzfestival
Steinhuset
Onsdag 1. juli / Kl: 15:00

Gavekort Kongsberg Jazzfestival 2026

Logo Kongsberg Jazzfestival 2026
Steinhuset
Onsdag 1. juli / Kl: 15:00

JAZZpass

Logo Kongsberg Jazzfestival 2026 soer
Steinhuset
Onsdag 1. juli / Kl: 15:00

Festivalpass

Bilde av Silje Nergaard
Kongsberg kirke
Lørdag 4. juli / Kl: 23:59

Midnattskonsert: Silje Nergaard

Bilde av Ganavya
Kongsberg kirke
Torsdag 2. juli / Kl: 17:00

ganavya