Kontakt oss

JAZZKONTORET Kirketorget 2 (1. etg.),
3606 Kongsberg
TELEFON kun under festival. (+47) 32 73 31 66
Legg igjen en beskjed,
så kontakter vi deg!

    Jazzkontoret

    Besøksadresse: Kirketorget 2 (1. etg.), 3616 Kongsberg
    Fakturaadresse: Kongsberg Jazzfestival, Kirketorget 2, 3616 Kongsberg // kongsbergjazz@faktura.poweroffice.net

    Festivalsjef: Ragnhild Menes
    ragnhild@kongsbergjazz.no // (+47) 918 87 487

    Markedssjef: Kjersti Wøllo (sykemeldt)
    kjersti@kongsbergjazz.no // (+47) 415 18 844

    Prosjektleder:
    Celina Stokes
    celina@kongsbergjazz.no // (+47) 473 77 646

    Prosjektleder: Lisa Løebekken
    lisa@kongsbergjazz.no // (+45) 404 50 234

    Frivillig- og arrangementskoordinator: Joakim Kasin Jakobsen
    joakim@kongsbergjazz.no // (+47) 984 29 523

    Programkomité:
    Jan-Olav Styrvold/
    Ståle Liavik Solberg, Marit Stokkenes, Nils Petter Mørland

    Bookinghenvendelser: booking@kongsbergjazz.no        Bookinghenvendelser som kun gjelder Jazzboksen eller Festivalgata: se praktisk informasjon eller send mail til jazzgata@kongsbergjazz.no

    Styret i Stiftelsen Kongsberg Jazzfestival

    Juel Helge Rye (styreleder) juel.helge.rye@usn.no (+47) 406 29 655,  Hans Marius Graasvold (nestleder), Anne Toril Kasin, Wivi-Ann Bamrud, Johanne Nesmann, Marit Brekke, Åge Hoffart, Even Thunes Jensen (vara), Anne Katrine Førli (vara)

    Valgkomité: Truls Liang, Alfhild Skaardal, Per Erik Stokke

    Bankinformasjon:

    Konto 7139 05 25162
    IBAN: NO 0571 3905 25162 BIC/SWIFT: DNBANOKKXXX
    Bank: DNB, N-0021, Oslo, NORWAY

    Organisasjonsnummer: Stiftelsen Kongsberg Jazzfestival: 970 491 708

    JAZZ IS MORE // ARTISTER

    SJEKK UT VÅRE ANDRE ARTISTER

    JAZZ IS MORE // SPONSORER

    VÅRE SPONSORER

    JAZZ IS MORE //

    NYHETSBREV

    Ved å registrere deg godtar du at vi kontakter deg på epost. Eposten din blir kun benyttet ifm. Kongsberg Jazzfestival.